“Pierwszy stracony gol podciął nam skrzydła” – Skrzypczak po przegranej Stali z Górnikiem

Stal Mielec

W piątkowy wieczór Stal Mielec przegrała z Górnikiem Zabrze 0:2. Tym samym beniaminek wciąż nie zaznał smaku zwycięstwa w PKO Ekstraklasie.

Pierwszą połowę zaczęliśmy tak jak tego sobie życzyliśmy. Mieliśmy w tym okresie dobrą okazję do objęcia prowadzenia. Po około 30 minutach przeciwnik częściej był przy piłce, w konsekwencji straciliśmy pierwszą bramkę. Gol stracony po stałym fragmencie gry podciął nam skrzydła – ocenił po meczu szkoleniowiec Stali Dariusz Skrzypczak.

Dodał, że szybko zdobyta bramka na początku drugiej połowy zmienił plany taktyczne jego zespołu. Przed Stalą teraz prawie dwa tygodnie przerwy. Następny mecz rozegra 12 września, na wyjeździe z Cracovią.

Pierwsze dwa dni poświęcimy na badania. Będziemy wiedzieć jak zawodnicy wyglądają dokładnie pod względem motorycznym. Będziemy chcieli w tym okresie poprawić wszystkie elementy gry u naszych zawodników – mówił.