Pierwsze zwycięstwo Arsenalu!

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odnieśli piłkarze Arsenalu Londyn, którzy w derbowym meczu pokonali 3:1 (2:0) Craven Cottage Fulham. Dzięki wygranej “Kanonierzy” plasują się w tej chwili na 9 pozycji w tabeli Premier League.

Po kompromitującej wpadce w 1. kolejce nowego sezonu z Aston Villa “The Gunners” od pierwszych minut tego meczu ruszyli do ataku co przyniosło efekty w postaci kompletu punktów!

Pełne 90 minut rozegrał w bramce Arsenalu Wojciech Szczęsny. Polak w dodatku zebrał bardzo dobre noty po meczu. Popisał się kilkoma świetnymi interwencjami i nie dopuścił do straty punktów.