Mimo zakazu transferowego i ograniczeń związanych z kwotą pensji dla piłkarzy Widzew Łódź jest bardzo aktywny na rynku transferowym.

Jak podliczono przez łódzki klub w tym okienku transferowym przewinęło się ponad 60 testowanych zawodników. Jak zapowiada sztab szkoleniowy Widzewa to nie koniec testów i grono testowanych piłkarzy jeszcze się powiększy.

Podobnie sprawa się ma z nowymi piłkarzami z łódzkim klubie. Jak podaje portal widzewtomy.net do ekipy Widzewa Łódź w piątkowe popołudnie dołączyli Haitańczyk Kevin Lafrance oraz Łotysz – Aleksejs Visnakovs, brat najlepszego napastnika Łodzian – Eduardsa.

Co więcej Widzew zdobył już certyfikat 29-letniego pomocnika z Łotwy, dzięki czemu może być on brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz ze Śląskiem Wrocław. Na dzień dzisiejszy inaczej wygląda sprawa z Lafrancem, który w meczu we Wrocławiu na debiut raczej nie ma co liczyć.

Wciąż testowani w łódzkim zespole są Jonathan de Amo Perez, Andres Mena Maturana oraz Povilas Leimonas. Nazwiska dość anonimowe, ale być może któryś z tych piłkarzy będzie kolejnym wielkim sukcesem trenera Radosława Mroczkowskiego.

źródło: widzewtomy.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x