Piast Gliwice – ŁKS Łódź (10.05) – transmisja tv i online, gdzie oglądać?

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com

W piątek, 10 maja o godzinie 18:00, na Stadionie Miejskim w Gliwicach odbędzie się spotkanie 32. kolejki Polskiej Ekstraklasy, w którym zmierzą się Piast Gliwice i ŁKS Łódź. W niniejszym artykule przedstawione zostały informacje dotyczące transmisji telewizyjnej oraz online, a także wyjaśniono, czy dostępna będzie transmisja bezpłatna.

Gdzie oglądać mecz Piast Gliwice – ŁKS Łódź?

Piast Gliwice – ŁKS Łódź można oglądać na żywo w telewizji na kanałach Canal+Sport 5 oraz Canal+Sport 3. Transmisję online oferują serwisy Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl.

Piast Gliwice – ŁKS Łódź, transmisja online za darmo

Transmisja z meczu Piast Gliwice – ŁKS Łódź nie jest dostępna za darmo. Dostęp do meczu zapewniają wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Piast Gliwice – ŁKS Łódź, transmisja w Canal+online

Aby włączyć transmisję z dzisiejszego meczu w Canal+online, należy wykupić pakiet “Canal+”, dostępny w cenie promocyjnej 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Dodatkowo za 20 zł można uzyskać dostęp do kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Dostęp do serwisu Canal+online możliwy jest zarówno przez stronę internetową, jak i aplikacje mobilne i na urządzenia Smart TV.

Piast Gliwice – ŁKS Łódź, transmisja w Polsat Box Go

Transmisję z meczu zapewnia także platforma Polsat Box Go, oferując pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 złotych na 30 dni. W skład pakietu wchodzą kanały Polsat Sport oraz inne stacje sportowe. Możliwość oglądania na 2 urządzeniach jednocześnie umożliwia dzielenie się dostępem.

Piast Gliwice – ŁKS Łódź, lista platform oferujących transmisjęDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.