W swoim przedostatnim meczu podczas eliminacji do Mistrzostw Europy we Francji “Synowie Albionu” odprawili z kwitkiem Estonię pokonując ją 2:0. Bramki dla Anglii strzelali dzisiaj Theo Walcott oraz Raheem Sterling.

Na pierwszego gola kibice zgromadzeni na Wembley musieli czekać aż do 45 minuty. Wówczas Ross Barkley wypatrzył lukę między defensywą rywala i podał do Walcotta, który nie miał problemów z pokonaniem bramkarza Estonii.

Kolejnego gola na 5 minut przed końcem meczu zdobył Sterling. Pomocnik Manchesteru City otrzymał podanie od Vardy’ego i dołożył nogę ustalając wynik spotkania na 2:0 dla podopiecznych Roya Hodgsona.

Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Anglia zajmuje 1. miejsce w grupie E z kompletem punktów na koncie, natomiast Estonia plasuje się na 4. pozycji i jej szanse na zajęcie 3 miejsca dające baraże są nikłe.

Anglia 2:0 Estonia, 09.10.2015 r., Wembley.

1:0, Walcott (45′)

1:0, Sterling (85′)