Pep Guardiola o planach po City: Chcę poprowadzić drużynę narodową na mundialu
Pep Guardiola ujawnił, że po pracy w Manchesterze City chciałby poprowadzić drużynę narodową, choć nie mówi jeszcze o żadnych konkretnych ofertach.
Hiszpan w połowie tego roku zdradził, że planuje zrobić przerwę po wypełnieniu kontraktu w City. 50-latek od lipca 2016 roku z sukcesami prowadzi zespół z niebieskiej części Manchesteru.
- Szczerze mówiąc, to marzę, żeby poprowadzić kadrę narodową w mistrzostwach świata. Zapewne byłoby kilka propozycji. Ale jeśli tak się nie stanie, to będę dalej trenerem klubowym, co nie będzie żadnym dla mnie problemem - przyznał Guardiola.
- W Anglii w grę wchodzi jedynie praca w City. Nie byłbym wstanie przejąc innego klubu - dodał. Aktualnie The Citizens zajmują trzecią lokatę w Premier League, zaś w fazę grupową Ligi Mistrzów zakończą na miejscu lidera wyprzedzając Paris Saint-Germain, RB Lipsk oraz Club Brugge.
👀 Pep Guardiola desvela sus planes de futuro
👉 El catalán ha reconocido en más de una ocasión que su gran ilusión es dirigir a una selección nacionalhttps://t.co/CCDDp4LPwT
— Diario SPORT (@sport) November 28, 2021
-

AktualnościMundial 2026: Kanada – Maroko (4 lipca, Houston) – historyczna szansa KanadyNowacki / 4 lipca 2026, 11:54
-


AktualnościScaloni: „Byłoby szaleństwo, gdybyśmy odpadli z Republiką Zielonego Przylądka” – Argentyna 3:2 po dogrywce i awans do 1/8 MŚNowacki / 4 lipca 2026, 11:24
-


AktualnościMŚ 2026: 13. samobój w turnieju – Mohamed Hany strzelił samobója, Egipt awansuje po rzutach karnychNowacki / 4 lipca 2026, 11:01
-


AktualnościKolumbia - Ghana oceny zawodników po spotkaniu (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 6:33
-

AktualnościKolumbia - Ghana szczegółowe statystyki. Dane drużyn i piłkarzy (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 6:16
-

AktualnościOceny piłkarzy po meczu Argentyna - Wyspy Zielonego Przylądka (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 2:57




































