Pep Guardiola o kontraktach Sergio Aguero i Fernandinho

www.daily.com

Po zakończeniu trwającego sezonu wygasną kontrakty Sergio Aguero oraz Fernandinho. W związku z tym pojawia się mnóstwo spekulacji na temat przyszłości wspomnianej dwójki.

Piłkarze Manchesteru City aktualnie skupiają się na zdobyciu mistrzostwa Premier League, więc kontrakty Argentyńczyka i Brazylijczyka są drugorzędną sprawą. Szkoleniowiec Obywateli skupia się na zdobyciu czterech pucharów ze swoją drużyną, oznacza to, iż w czerwcu dowiemy się nieco więcej na temat przyszłości napastnika i pomocnika/obrońcy.

– Pod koniec sezonu zamierzamy podjąć decyzję. Teraz mogę odpowiedzieć, ale nie wiem, co się stanie. W tym momencie nie myślę o tym, co się wydarzy w przyszłym sezonie lub, jacy zawodnicy pozostaną. Martwię się tym, o co walczymy. Pracujemy bardzo ciężko, jak wszystkie klubu, więc nie chcemy się rozpraszać. Piłkarze czują, gdy nie skupiasz się na tym, co robisz. Muszę być niesamowicie skoncentrowany na następnym meczu z Fulham, w lidze mistrzów oraz ćwierćfinale na Goodison Park. Kiedy zacznie się przerwa na reprezentacje będę miał więcej czasu do namysłu. Nie możemy zapomnieć o tym, jak długą miał przerwę. Z tygodnia na tydzień prezentuje się coraz lepiej i potrzebuje minut, aby osiągnąć najlepszą dyspozycję. W tym momencie jesteśmy w ważnej części sezonu, więc nie możemy pozwolić sobie na rotacje. Musimy być spokojni, ponieważ klub rozmawia z jego agentem. Tam samo jest w przypadku Fernandinho.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *