Oficjalnie: Słowacki obrońca na dłużej w Piaście Gliwice

piast-gliwice.eu

Jakub Holubek parafował nowy kontrakt z Piastem Gliwice. Umowa słowackiego obrońcy ma obowiązywać do końca czerwca 2022 roku. 

Dotychczasowa umowa pięciokrotnego reprezentanta Słowacji była skonstruowana w ten sposób, że po rozegraniu przez niego określonej liczby minut przedłużała się w sposób automatyczny. W środę, 10 marca, władze gliwickiego klubu poinformowały o skorzystaniu z zapisu zawartego w umowie. Nowy kontrakt Słowaka ma obowiązywać do końca sezonu 2021/2022.

Obecny sezon jest dla Jakuba dużo lepszy od poprzedniego. Jest jednym z podstawowych zawodników w naszym zespole, prezentuje się bardzo dobrze, a do tego notuje liczby. Jego regularna gra może pomóc mu w wywalczeniu sobie miejsca w reprezentacji na zbliżające się mistrzostwa Europy, a to na pewno byłoby wielkim wyróżnieniem. Cieszymy się, że Kuba zostanie z nami na dłużej i będzie reprezentował niebiesko-czerwone barwy w kolejnym sezonie – powiedział Bogdan Wilk, dyrektor sportowy Piasta Gliwice.

Jakub Holubek trafił do Piasta Gliwice ze słowackiego MSK Zilina w lipcu 2019 roku. 30-latek w niebiesko-czerwonych barwach rozegrał łącznie 29 meczów. Strzelił jednego gola i dołożył do tego trzy asysty.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *