Pedro Tiba nie zostanie zawodnikiem Legii Warszawa?!

Tiba

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, 19.07.2020 / fot. Mikołaj Barbanell


Wiele źródeł podaje, że Pedro Tiba może jednak nie trafić do Legii Warszawa. Podczas jego testów medycznych wyniknęły pewne nieprawidłowości.

Jeszcze tydzień temu wydawało się, że Pedro Tiba już lada moment zostanie zawodnikiem Legii Warszawa. Potwierdzało to wiele źródeł, a i podobno sam zawodnik pozytywnie zapatrywał się na przenosiny do stolicy. Obecnie, ten ruch nie jest już tak prawdopodobny, jak było to wcześniej.

Wszystko przez badania medyczne piłkarza. Lekarze są zdania, że sam zawodnik ma wysokie prawdopodobieństwo złapania kontuzji, a jego stan zdrowia nie jest optymalny. Legia nie jest już tak pozytywnie nastawiona do sprowadzenia 33-latka. Stołeczny klub robi obecnie wszystko, aby w umowie z zawodnikiem zawrzeć odpowiednie klauzule na wypadek jego kontuzji.

Według naszych źródeł sytuacja powinna wyjaśnić się w następnych dwóch dniach. Jeśli Legia nie zdecyduje się na angaż Portugalczyka, to może na tym skorzystać Jagiellonia Białystok. Możliwy jest również powrót pomocnika do ojczyzny.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.