Harry Maguire: Granice zostały przekroczone, jestem swoim największym krytykiem

manutd.com


Harry Maguire mówi, że może zaakceptować krytykę swoich występów, ale granica została przekroczona, gdy na początku tego roku otrzymał groźby.

W kwietniu brytyjska policja sprawdziła dom piłkarza Manchesteru United, gdzie mieszka ze swoją narzeczoną i dwójką małych dzieci. Były podejrzenia, że została podłożona bomba – Jest linia, której nigdy nie można przekroczyć – stwierdził obrońca, cytowany przez “BBC”.

– Ludzie pytają, czy to wydarzenie ma na mnie wpływ. Moja mentalność jest taka, że ​​nie ma na mnie zbyt dużego oddziaływania. Jeśli chodzi o groźby bombowe, bardziej chodzi o rodzinę. Moją narzeczoną Fern – kontynuował.

– Jestem po prostu szczęśliwy, że moje dzieci są w wieku, w którym nie czytają rzeczy i nie widzą rzeczy, które pojawiają się w przestrzeni medialnej – podkreślił.

Były obrońca Leicester spotkał się z ostrą krytyką za swoje występy,ale przyjmuje je na klatę. Jestem swoim największym krytykiem. Każdego dnia staram się robić postępy. w ciągu 10 czy 15 lat kariery, jeśli chcesz grać na szczycie, będziesz mieć wzloty i dołki – wyjaśnia.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.