Paweł Kieszek przedłużył kontrakt z portugalskim klubem
Reprezentant Polski, Paweł Kieszek zdecydował się na przedłużenie umowy z portugalskim drugoligowcem UD Leiria.
UD Leiria za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o przedłużeniu kontraktu z czterdziestoletnim bramkarzem. W poprzednim sezonie Paweł rozegrał 33 spotkania we wszystkich rozgrywkach. Dziesięć razy zachował czyste konto.
Warto przypomnieć, że Paweł Kieszek w przeszłości reprezentował barwy takich klubów, jak.
FC Porto, Braga, Rio Ave, Roda Kerkrade, Egaleo, Cordoba, Wisła Kraków, a obecnie UD Leiria.
– Jestem bardzo szczęśliwy, że zostaję w Leirii na kolejny rok, myślę, że wszyscy będą z tego bardzo zadowoleni na koniec sezonu. - Powiedział Polak.
-

AktualnościUSA - Paragwaj przewidywane składy. Kto wybiegnie w pierwszej jedenastce? | 13.06.2026Nowacki / 12 czerwca 2026, 17:08
-


AktualnościUSA - Paragwaj sędzia. Kto sędziuje to spotkanie? (13.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 15:17
-




AktualnościOceny pomeczowe Meksyk - RPA (11.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 12:09
-




AktualnościOceny pomeczowe Meksyk - RPA (11.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 12:09
-

AktualnościPrzewidywane składy zespołów na mecz Kanada - Bośnia i Hercegowina | 12.06.2026Nowacki / 12 czerwca 2026, 11:05
-

AktualnościKanada - Bośnia i Hercegowina sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (12.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 9:19

































