Paweł Kieszek przedłużył kontrakt z portugalskim klubem
Reprezentant Polski, Paweł Kieszek zdecydował się na przedłużenie umowy z portugalskim drugoligowcem UD Leiria.
UD Leiria za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o przedłużeniu kontraktu z czterdziestoletnim bramkarzem. W poprzednim sezonie Paweł rozegrał 33 spotkania we wszystkich rozgrywkach. Dziesięć razy zachował czyste konto.
Warto przypomnieć, że Paweł Kieszek w przeszłości reprezentował barwy takich klubów, jak.
FC Porto, Braga, Rio Ave, Roda Kerkrade, Egaleo, Cordoba, Wisła Kraków, a obecnie UD Leiria.
– Jestem bardzo szczęśliwy, że zostaję w Leirii na kolejny rok, myślę, że wszyscy będą z tego bardzo zadowoleni na koniec sezonu. - Powiedział Polak.
-

AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Norwegia - Francja (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 20:09
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki Senegal - Irak (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 20:04
-



AktualnościNowa Zelandia - Belgia przewidywane jedenastki | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 19:05
-


AktualnościPrzewidywane składy na mecz Egipt - Iran | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 19:04
-

AktualnościEgipt - Iran sędzia. Kto sędziuje to spotkanie? (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 17:19
-



AktualnościKto sędziuje spotkanie Nowa Zelandia - Belgia? Poznaj arbitra tego meczu (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 17:16




































