Palermo remisuje z Empoli. Bramka Cionka

palermo.it

W spotkaniu 3 kolejki włoskiej Serie B Palermo zremisowało z Empoli 3-3. W pierwszym składzie Palermo wyszedł Thiago Cionek, a od 58 minuty na boisku przebywał Radosław Murawski. Ponadto spotkanie z wysokości ławki rezerwowych oglądali jeszcze Paweł Dawidowicz oraz Przemysław Szymiński.

Strzelaninę rozpoczął już w dziesiątej minucie Cionek, który został tym razem wystawiony na pozycji defensywnego pomocnika. Cztery minuty później Palermo prowadziło już dwiema bramkami, a to za sprawą trafienia Igora Coronado. Po tych trafieniach tempo spotkania znacznie zmalało. Następne trafienie oglądaliśmy w 23 minucie, kiedy to Simic strzelił kontaktową bramkę dla Empoli. Na kolejne trafienie musieliśmy czekać aż do 54 minuty. Bramkę na 2-2 strzelił Caputo. W 77 minucie bramkę dającą prowadzenie drużynie z Palermo zdobył Eddy Gnahoré. Empoli wyrównało dopiero w ostatniej akcji meczu za sprawą drugiego trafienia Caputo