Ołeksandr Zinczenko ostro ocenił działania Rosji. “Su*i nienawidzę”


Obrońca Manchesteru City i reprezentacji Ukrainy Ołeksandr Zinczenko po raz kolejny skomentował działania wojsk rosyjskich. – Braterski naród mówili…. Suki nienawidzę – napisał na Instagramie. 

Trwa agresja Rosji na Ukrainę, a cały piłkarski świat solidaryzuje się z naszymi wschodnimi sąsiadami. Wiele gwiazd światowej piłki wykonało gest wsparcia wobec Ukrainy m.in. Ołeksandr Zinczenko, który wczoraj zwrócił się bezpośrednio do prezydenta Władimira Putina, życząc mu śmierci. Więcej o zachowaniu reprezentanta Ukrainy pisaliśmy TUTAJ.

Obrońca Manchesteru City znowu opublikował na swoich social mediach mocny wpis dotyczący działania wojsk rosyjskich. Piłkarz zamieścił na Instagramie fragment filmu z ataku na miasto Sumy, który opatrzył wymownym podpisem “Braterski naród mówili…. Suki nienawidzę“.

Przypomnijmy, wczoraj około godziny 5 rano rozpoczęła się rosyjska inwazja na Ukrainę. Liczba ofiar śmiertelnych lub rannych rośnie z godziny na godzinę, a wojska Władimira Putina zdobywają kolejne punkty strategiczne. Mieszkańcy Ukrainy pośpiesznie opuszczają swoje domy, stojąc w kilkugodzinnych korkach.

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski oficjalnie poinformował, iż śmierć poniosło 137 Ukraińców, a 306 zostało rannych.

Sytuacja u naszych wschodnich sąsiadów jest bardzo dynamiczna. Na łamach portalu pilkarskiswiat.com będziemy na bieżąco informować o sytuacji na Ukrainie.

Piotr Zieliński skomentował sytuację na Ukrainie. “Chcemy spokoju na świecie”

Więcej Ukraińców na polskich boiskach? Cezary Kulesza zapowiedział zniesienie limitu cudzoziemców

UEFA podjęła decyzję odnośnie sytuacji Rosji i Ukrainy!

Polityczne potyczki na boisku, czyli Niemcy kontra Niemcy


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.