Solskjaer z nadzieją, że pięciu kontuzjowanych zawodników powróci na mecz z Milanem

solskjaer

Manchester Evening News

Plaga kontuzji nawiedziła zespół “Czerwonych Diabłów”. Jednak ich trener ma nadzieję, że na rewanż z AC Milanem w Lidze Europy, większość z zawodników będzie gotowa do grania.

Manchester United swój pierwszy mecz w ramach 1/8 finału Ligi Europy zremisował na Old Trafford 1:1 i potrzebuje pozytywnego rezultatu w rewanżu na San Siro, aby zakwalifikować się do dalszej rundy. Pomiędzy dwumeczem w LE, czekało na nich spotkanie z będącym ostatnio w dobrej formie West Hamem, które ostatecznie jednak wygrali 1:0 po golu samobójczym. Solskjaer nie mógł skorzystać z usług m.in. Anthony’ego Martiala, Edinsona Cavaniego, Paula Pogby, Donny’ego van de Beek’a czy Davida de Gei. Jeśli chodzi o tego ostatniego, de Gea był nieobecny z powodu podróży do Madrytu, gdzie powitał na świecie swojego syna. Hiszpan po odbyciu kwarantanny, jak poinformował wcześniej trener United, wróci do treningów już w poniedziałek. Jak ma się sprawa z pozostałymi zawodnikami?

Jeśli chodzi o kontuzje, to mam nadzieję, że powróci na ten mecz [z AC Milanem] czterech lub pięciu zawodników. Jest bardzo prawdopodobne, że Edinson i Anthony są gotowi. Donny, mam nadzieję, że również. Paul może nawet uda się z nami. A David wrócił z izolacji. To więcej liczb. Dziś widać, że mieliśmy nawet dwóch bramkarzy na ławce, więc oczywiście potrzebujemy ich z powrotem – mówił Solskjaer.

Rewanżowe starcie z AC Milanem, które odbędzie się już w najbliższy czwartek o 21:00 w Mediolanie.

Źródło: Metro UK


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *