Podrażniony Cristiano Ronaldo. Pobił kolejny rekord

Ronaldo

juventus.com

Cristiano Ronaldo odpowiedział na krytykę w najlepszy możliwy sposób.

W poprzednim tygodniu Juventus odpadł z 1/8 Ligi Mistrzów, przegrywając w dwumeczu z FC Porto. Na “Starą Damę” spadło sporo krytyki, szczególnie na Ronaldo. W niedzielę zaliczył klasycznego hat-tricka, a jego zespół pokonał Crotone 3:1.

Okazuje się jednocześnie, że Portugalczyk dopiero teraz uznaje iż pobił rekord bramek Pelego.

Ostatnie kilka tygodni było wypełnione wiadomościami i statystykami, według których zostałem najlepszym strzelcem w historii futbolu, przebijając 757 goli Pelego. Chociaż jestem wdzięczny za to uznanie, to nadszedł czas, abym wyjaśnił, dlaczego nie uznawałem rekordu aż do tej chwili. Mój odwieczny i bezwarunkowy podziw dla Edsona Arantesa do Nascimento, szacunek, jakim darzę futbol z połowy XX wieku, skłonił mnie do wzięcia pod uwagę wyniku 767 bramek, biorąc pod uwagę dziewięć trafień dla stanowej drużyny Sao Paulo oraz jedno dla brazylijskiej drużyny wojskowej. Świat zmienił się od tamtego czasu, ale to nie znaczy, że możemy wymazać historię – napisał CR7 w mediach społecznościowych.

Zapowiedział także, że wciąż przed nim i Juventusem mnóstwo sukcesów. To z kolei można uznać za odpowiedź odnośnie ostatnich spekulacji transferowych. Media twierdziły, że Ronaldo opuści Turyn już najbliższego lata.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *