Ole Gunnar Solskjaer: Otrzymałem raport delegatów, dwie decyzje były błędne

Manchester United - Sheffield United

Zdjęcie: Premier League.com

Ole Gunnar Solskjaer dostał informację od sędziów PGMOL, że popełniono dwa rażące błędy, które kosztowały Manchester United porażkę z Sheffield United (1:2).

Wedle niezależnego raportu, będącego częścią oceny meczu przeprowadzonej przez PGMOL, otwierający gol Kean’a Bryana nie powinien zostać uznany, ponieważ faulowany był David De Gea.

Natomiast trafienie Anthony’ego Martiala zostało niesłusznie nieuznane. Arbiter niepotrzebnie dopatrzył się faulu Harry’ego Maguire’a na bramkarzu.

Otrzymałem raport od delegatów i te dwie decyzje były błędne – powiedział Solskjaer na konferencji prasowej w poniedziałek.

– Potwierdzono mi, że popełniono fatalne błędy, przez które my tracimy istotne punkty – dodał. United chcą we wtorek odbić się w pojedynku z Southampton. W starciu z Arsenalem nie padły żadne gole. – Stworzyliśmy wystarczająco dużo okazji z Kanonierami. Teraz chodzi, by mieć dobre samopoczucie i wziąć głęboki oddech. Myślę, że powinniśmy skupić się tylko na sobie i nie rozmawiać o wyścigu o tytuł stwierdził Norweg.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *