Okazały debiut Tytonia. Polak najlepszym zawodnikiem swojego zespołu!

https://twitter.com/rcdeportivo

Dopiero wczoraj po raz pierwszy po transferze, w barwach Deportivo La Coruna, mogliśmy oglądać Przemysława Tytonia. Polak zadebiutował w starciu z Valencią i był najlepszym piłkarzem swojego zespołu.

Gaizka Garitano, trener Depor stracił cierpliwość do Germana Luxa, podstawowego dotychczas bramkarza, i dał szansę polskiemu bramkarzowi. Tak tłumaczył swoją decyzję:

Osiem bramek straconych w dwóch ostatnich meczach to zbyt dużo. Nie winię za nie Germana, jednak musieliśmy coś zmienić. Przemysław spisał się bardzo dobrze – powiedział Garitano po spotkaniu z “Nietoperzami”.

Lokalny dziennik, oceniający zawodników przyznał mu najwyższą notę w zespole – “8”, dodając: “Wspaniały mecz polskiego bramkarza. Tytoń zatrzymał kilka naprawdę groźnych akcji Valencii, a także był bliski uratowania sytuacji z bramki na 1:1”.

Bardzo dobre spotkanie sprawiło, że większość kibiców była pod wielkim wrażeniem postawy naszego bramkarza, mimo że ten od lata nie miał okazji wystąpić w meczu o punkty. Teraz nikt nie wyobraża sobie, żeby w następnych meczach Gaizka Garitano mógł wrócić do ustawienia z Luxem. Polak spotkaniem z “Nietoperzami” mógł wygrać sobie bardzo wiele. A my trzymamy za niego kciuki!


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *