Oficjalnie: Wisła doszła do porozumienia z Zagłębiem ws. Bartosza Zynka

wisla-plock.pl

Wisła Płock doszła do porozumienia z KGHM Zagłębiem Lubin w sprawie transferu definitywnego Bartosza Zynka. Oznacza to, że młodzieżowiec szeregi Nafciarzy zasili już teraz, a nie jak pierwotnie ogłoszono – 1 lipca 2021 roku. 18-letni skrzydłowy podpisał z klubem kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024.

Urodzony 14 marca 2002 roku w Legnicy Zynek w rundzie jesiennej zagrał w 17 meczach drugiego zespołu Zagłębia, w których zdobył 10 bramek. Dzięki temu jest najlepszym strzelcem lubinian w III lidze (grupa III).

Wcześniej występował również w drużynach młodzieżowych angielskiego Queens Park Rangers FC, a pierwsze piłkarskie kroki stawiał w SCS Amico Lubin. Młody skrzydłowy na swoim koncie ma również występy w reprezentacjach Polski w różnych kategoriach wiekowych (U-16, U-17, U-19).

 Chciałbym podziękować zarządowi KGHM Zagłębia Lubin za to, że nie robił Bartkowi Zynkowi żadnych problemów z przeprowadzką do Płocka. Jednocześnie cieszę się, że szybko udało nam się dojść do porozumienia w tej sprawie i zawodnik dołączył do nas już teraz, a nie tak jak wcześniej zakładaliśmy dopiero na początku lipca – powiedział Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock.

źródło: wisla-plock.pl /


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *