Oficjalnie: Liga Mistrzów przez kolejne trzy sezony w Polsacie

Liga Mistrzów

Liga Mistrzów (Champions League) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Rozgrywki Ligi Mistrzów do końca sezonu 2023/2024 będą transmitowane w Polsce na sportowych antenach Polsatu. Spotkania można oglądać w płatnych programach Polsat Sport Premium. 

Telewizja Polsat nabyła prawa do pokazywania przez trzy kolejne sezony najbardziej prestiżowych i najważniejszych rozgrywek piłkarskich w Europie, czyli Ligi Mistrzów. W pakiecie znalazły się także prawa do pokazywania meczów o Superpuchar Europy UEFA oraz Młodzieżowej Ligi Mistrzów UEFA.

Bardzo się cieszymy, że dopięliśmy swego, czyli nasze nadzieje związane z przedłużeniem na trzy kolejne sezony Ligi Mistrzów. Mamy to. Tym bardziej nam miło, że jest to tradycyjny towar związany z Polsatem Sport. To będą sezony numer trzynaście, czternaście i piętnaście. To najważniejsze rozgrywki piłkarskie na świecie – powiedział Dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat, Marian Kmita.

–  To wielki sukces całej Grupy Polsat. Bardzo się cieszymy, że Liga Mistrzów przez następne trzy lata będzie pokazywana na antenie Telewizji Polsat – dodał Piotr Pykel, zastępca Dyrektora ds. sportu w Telewizji Polsat.

Liga Mistrzów jest transmitowana przez Polsat od sezonu 2018/2019. Spotkania można oglądać w płatnych programach Polsat Sport Premium.

Wcześniej prawa do transmisji Ligi Europy nabyła skandynawska grupa “NENT”, która zadebiutuje w kolejnym sezonie na polskim rynku medialnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.