Oficjalnie: Krzysztof Piątek piłkarzem Fiorentiny

Piątek

acffiorentina.com

Krzysztof Piątek już oficjalnie jest piłkarzem włoskiej Fiorentiny. Polak wraca na Półwysep Apeniński z nadzieją, że jego kariera ponownie nabierze rozpędu.

Stało się to, o czym informowały wszelkie media. Krzysztof Piątek został wypożyczony na pół roku do Fiorentiny. Ekipa z Toskanii ma również prawo pierwokupu naszego napastnika. Wszystko zależy od tego, jak Piątek będzie prezentował się w barwach “Violi”.

A zadania do przekonania Vicenzo Italiano nie będzie miał łatwego. Jego głównym rywalem o miejsce w składzie będzie rewelacyjny Dusan Vlahović. Jest on aktualnie liderem klasyfikacji strzelców włoskiej Seria A. Jak przyznawał w rozmowie z naszym portalem – włoski korespondent Przeglądu Sportowego, Alberto Bertolotto: na dziś nie wiadomo czy Vlahović opuści Florencję. Wszystko zależy od ewentualnych ofert, które wpłyną do Fiorentiny. 

Tak czy inaczej dla Krzysztofa Piątka ten transfer, to uwolnienie się od marazmu, który dosięgnął go w Berlinie. Teraz wszystko zależy od naszego rodaka. Eksperci zgodnie przyznają, że jest to dla niego ostatnia szansa na zaistnienie w poważnej piłce.

Krzysztof Piątek. “On nadal inspiruje Włochów” [Opinia]


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.