Fabio Cannavaro w Warszawie. To nowy selekcjoner?

Fabio Cannavaro przyleciał do Warszawy na negocjacje z Cezarym Kuleszą – tak przekonują dziennikarze Super Expressu. według nich, to właśnie legendarny włoski obrońca zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski.

Nazwisk, jakie pojawiały się przy okazji reprezentacji Polski było w ostatnich dniach wiele. Od zupełnie nierealnych, po takie, które raczej wywoływały uśmiech. Jednym z kandydatów miał być Fabio Cannavaro. Były piłkarz Juvetusu czy Realu Madryt, zdobywca Złotej Piłki.

Początkowo mało kto brał taką kandydaturę na poważnie, a wielu ekspertów zgadzało się ze sobą mówiąc, że najlepszym wyborem byłby polski trener. Taki, który zna zawodników i potrafi do nich dotrzeć przed bardzo ważnym meczem barażowym z Rosją. Tymczasem z informacji Super Expressu wynika, że do stolicy naszego kraju wraz z Fabio Cannavaro przybył również Pini Zahavi. Agent piłkarski znany z tego, że ma w swojej stajni m.in Roberta Lewandowskiego.

Cały opis tego wydarzenia każe wysuwać wniosek, że to właśnie Włoch będzie nowym selekcjonerem naszej kadry narodowej. Jak czytamy dalej, ma on dostać do pomocy dwóch asystentów, którzy znają realia polskiego futbolu. Trzeba przyznać, że taki obrót spraw mocno by zaskoczył, a Cezary Kulesza poszedłby va banque w czasie swoich pierwszych poważnych decyzji.

Fabio Cannavaro o Juventusie: Nie byłem zaskoczony, myślę, że to było nieuniknione


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.