Oficjalnie: Koniec spekulacji. Kroos podjął decyzję ws. przyszłości

Toni Kroos

Fot. Real Madryt

Fani Realu Madryt i niemieckiej piłki długo czekali na decyzję Toniego Kroosa.

34-letni pomocnik zakończy karierę po EURO 2024. Tym samym Real Madryt będzie jego ostatnim klubem w roli zawodnika.

Niemiec przygotował także kilka słów w kierunku fanów “Królewskich.

– Jak zawsze mówiłem: Real Madryt jest i będzie moim ostatnim klubem. 17 lipca 2014 r. – dzień mojej prezentacji w Realu Madryt, dzień, który zmienił moje życie. Moje życie jako piłkarza, ale przede wszystkim jako osoby. To był początek nowego rozdziału w największym klubie na świecie. Po 10 latach, wraz z końcem sezonu, ten rozdział dobiega końca – zapowiedział Kroos.

– Nigdy nie zapomnę tego bezczelnego, pełnego sukcesów czasu! Chciałbym szczególnie podziękować wszystkim, którzy przyjęli mnie z otwartym sercem i obdarzyli mnie zaufaniem. Ale szczególnie chciałbym podziękować wam, drodzy madryciści, za wasze uczucie i miłość od pierwszego do ostatniego dnia. Jednocześnie ta decyzja oznacza, że ​​moja kariera jako aktywnego piłkarza zakończy się latem tego roku po mistrzostwach Europy. Jestem szczęśliwy i dumny, że w myślach znalazłem odpowiedni moment na moją decyzję i że mogłem ją wybrać samodzielnie. Moją ambicją było zawsze zakończyć karierę na najwyższym poziomie. Odtąd myśl przewodnia jest tylko jedna: a por la 15!!! HALA MADRYT Y NADA MAS! – dodał.

Kroos ma na koncie m.in. pięć triumfów w Lidze Mistrzów, czy cztery mistrzostwa Hiszpanii. Do Realu przychodził w 2014 roku z Bayernu Monachium.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.