Juventus chce zatrzymać utalentowanego defensora

Juventus - logo

Shutterstock

Rośnie zainteresowanie wokół Andrei Cambiaso.

Juventus nie zamierza rezygnować z Andrei Cambiaso, pomimo lukratywnej oferty przekraczającej 40 milionów euro, które przygotowała Aston Villa.

Juventus skupia się na przyszłości z Cambiaso

Znane są plany Juventusu dotyczące odrzucenia wszelkich ofert za Cambiaso, który swój talent potwierdzał wielokrotnie w trwających rozgrywkach. Włoski gigant nie tylko odrzuca propozycję transferu, ale również rozpoczyna rozmowy o nowym, lepiej wynagradzającym kontrakcie dla 24-latka.

Wzmożona potrzeba wzmocnień w Aston Villi po zakwalifikowaniu się do Ligi Mistrzów sprawia, że każdy talent, tak jak Cambiaso, staje się pożądanym celem. Niemniej jednak, Juventus jest zdeterminowany, by zatrzymać swoją gwiazdę.

Przyszłość Cambiaso w Juventusie

Wychowanek Genoi, który do Juventusu przeniósł się za 13,3 miliona euro i spędził sezon na wypożyczeniu w Bologni, zyskał uznanie w Turynie. W obecnym sezonie Cambiaso wykazał się nie tylko na lewym skrzydle, ale i w innych rejonach boiska, zdobywając trzy gole i notując sześć asyst w 39 spotkaniach. Jego wszechstronność i techniczna biegłość czynią go kluczowym zawodnikiem w planach trenera.

Aktualna umowa zawodnika obowiązuje do czerwca 2027 roku, z zarobkami wynoszącymi milion euro rocznie plus bonusy. “Stara Dama”, mając na uwadze jego wkład i potencjał, planuje podwoić wynagrodzenie Cambiaso.

Źródło: Football ItaliaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.