Oficjalnie: Kolejny mecz Fortuna 1. ligi przełożony

fot. Paweł Wątorski

Sobotni mecz Korony Kielce ze Stomilem Olsztyn został odwołany i przełożony na inny termin. Powodem były kolejne przypadki zakażeń Covid-19 w szeregach złocisto-krwistych.

Wczoraj na portalu poinformowaliśmy o odwołaniu czterech meczów 10. kolejki Fortuna 1. ligi. Do niechlubnego zestawienia dołączył sobotni mecz Korony Kielce ze Stomilem Olsztyn. Powodem były kolejne zakażenia koronawirusem w zespole złocisto-krwistych.

Sobotnie spotkanie 10. kolejki Fortuna 1 Liga pomiędzy Koroną Kielce a Stomilem Olsztyn nie dojdzie do skutku. Powodem jest obecność SARS-CoV-2 w zespole Korony Kielce – możemy przeczytać na stronie internetowej klubu. – W środę otrzymaliśmy informację o tym, że Korona Kielce chce przełożyć mecz. Byliśmy w stałym kontakcie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Piłkarzom Korony życzymy dużo zdrowia – powiedział natomiast cytowany przez klub Michał Czerkawski, dyrektor ds. bezpieczeństwa Stomilu.

Prawdopodobnie przełożony zostanie także mecz Korony Kielce z Arką Gdynia w 1/16 Fortuna Pucharu Polski. Zgodnie z wcześniej przyjętym terminarzem spotkanie ma zostać rozegrane w piątek, 30 października o godzinie 17:00 na stadionie Miejskim w Gdyni.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.