Znamy skład Lecha Poznań na mecz Ligi Europy

Lech Poznań - Legia Warszawa 04.07.2020 | fot. Mikołaj Barbanell

Lech Poznań wraca do europejskich pucharów po pięcioletniej przerwie. W czwartek o godzinie 18:55 „Kolejorz” zagra z portugalską Benfiką Lizbona.

Na kilkanaście minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego, Dariusz Żuraw zaprezentował wyjściową jedenastkę, która wybiegnie na murawę stadionu przy ulicy Bułgarskiej. W porównaniu z przegranym ligowym meczem z Jagiellonią Białystok (2:1), 47-letni szkoleniowiec dokonał dwóch zmian w składzie. Zawieszonego za nadmiar żółtych kartek Słowaka Lubomira Satkę zastąpił powracający do gry Serb Crnomarković. Vasyla Kravetsa zastąpił 20-letni Michał Skóraś, który zagra na prawym skrzydle. Na nominalnej pozycji Ukraińca zobaczymy Tymoteusza Puchacza.

Lech Poznań: Bednarek – Czerwiński, Dejewski, Crnomarković, Puchacz – Skóraś, Tiba, Moder, Kamiński – Ramirez – Ishak

Ławka rezerwowych: Malenica – Kravets, Rogne, Muhar, Marchwiński, Kacharava, Szymczak, Awwad, Klupś, Niewiadomski

Relacja z meczu Lecha Poznań z Benfiką Lizbona zostanie opublikowana na naszym portalu bezpośrednio po ostatnim gwizdku sędziego. Transmisja telewizyjna dostępna antenie TVP 2 oraz Polsat Sport Premium 1.