OFICJALNIE: Ibrahimović odchodzi z LA Galaxy

twitter.com/LAGalaxy

Zlatan Ibrahimović za pośrednictwem Twittera i innych mediów społecznościowych obwieścił, że odchodzi z Los Angeles Galaxy.

Szwedzki napastnik bardzo dobrze radził sobie w MLS. “Ibracadabra” rozegrał w barwach LA Galaxy 58 spotkań, w których strzelił aż 53 gole. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie spojrzeć na wiek Ibrahimovicia. Popularny Zlatan ma już 38 lat i ani chwili myśli żeby się zatrzymywać. Uznał, że jest gotowy na powrót do Europy, aby grać w bardziej wymagających rozgrywkach.

Swoje odejście z Los Angeles ogłosił w swoim stylu za pomocą portali społecznościowych.

Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem. Dziękuję Los Angeles Galaxy za to, że znów czuję, że żyję. Do kibiców Galaxy – chcieliście Zlatana, to go wam dałem. Nie ma za co. Życie toczy się dalej… Wracajcie do oglądania baseballa – napisał Ibrahimović.

Zobacz również: Zlatan Ibrahimović pragnieniem Napoli

Umowa byłego napastnika reprezentacji Szwecji wygasa wraz z końcem roku kalendarzowego. “Ibra” jako wolny zawodnik będzie mógł w spokoju szukać nowego pracodawcy. Chętnych jednak nie brakuje, kilka tygodni temu w mediach było wiele spekulacji nt. przenosin Szweda do m. in. Napoli, Milanu czy też powrotu do Czerwonych Diabłów.

Warto zaznaczyć, iż dla wychowanka Malmö FF priorytetem może być udział w Lidze Mistrzów, by spróbować ją zdobyć. Ibrahimović mimo wspaniałej kariery w wielkich klubach jeszcze nie wygrał tego trofeum.

Źródło: Twitter


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *