Hudson-Odoi: Jedna rozmowa z Lampardem wystarczyła, bym przedłużył umowę z Chelsea

Callum Hudson-Odoi

Zdjęcie: https://www.thesun.co.uk/

Wychowanek londyńskiej Chelsea, Callum Hudson-Odoi zdradza, iż wystarczyła mu zaledwie jedna rozmowa z Frankiem Lampardem, by zdecydował się na przedłużenie umowy z “The Blues”.

Zainteresowanie zawodnikiem wyrażał wcześniej między innymi Bayern Monachium. Zanim jednak miało dojść do ewentualnych rozmów z przedstawicielami mistrza Niemiec, obóz 19-latka spotkał się ze szkoleniowcem Chelsea, Frankiem Lampardem. 41-latek jest przekonany co do umiejętności Anglika i przemówił do niego zdecydowanym tonem.

– Nie mogę konkretnie powiedzieć, co [Frank Lampard] mi przekazał, ale mówił, że wierzy we mnie. Chce, bym ciężko pracował i że jeśli uwierzę w siebie, on uwierzy we mnie i wszystko w tym klubie będzie mi się układało.

– Chce, bym dla niego grał. Przekazywał przekonujące znaki, które chcesz usłyszeć od menadżera: że w ciebie wierzy, że pokłada w tobie nadzieje, że wierzy, iż zostaniesz świetnym zawodnikiem i osiągniesz wiele w tym klubie. Byłem podekscytowany – dodaje Callum.

W tegorocznej kampanii ligowej Hudson-Odoi zdołał wystąpić już w 13 spotkaniach na wszystkich frontach, w których to zdobył dwie bramki, a także zanotował pięć asyst.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi