Oficjalnie: Dominik Nowak szkoleniowcem GKS Tychy

gkstychy.info


50-letni Dominik Nowak został nowym szkoleniowcem pierwszoligowego GKS Tychy. – Ogromną rolę przykłada do taktyki i organizacji gry – stwierdził prezes klubu.

Piłkarze z Tychów zakończyli rozgrywki Fortuna 1 Ligi na dwunastej lokacie. Jeszcze w kwietniu włodarze pożegnali Artura Derbina i od tego czasu trwały poszukiwania następcy. Ostatecznie wybór padł na doświadczonym w ligowych bojach – Dominika Nowaka.

Od listopada 2021 roku pozostawał bez pracy, gdy rozstawał się z Koroną Kielce. Teraz związał się z GKS Tychy kontraktem obowiązującym do końca czerwca 2024 roku.

– Wybór trenera pierwszej drużyny jest jednym z najważniejszych aspektów w funkcjonowaniu klubu, dlatego też nie chcieliśmy podejmować tej decyzji pochopnie. Dominik Nowak pracując w poprzednich klubach zanotował wiele dobrych wyników i ugruntował swoją pozycję na rynku szkoleniowców. Ogromną rolę przykłada do taktyki i organizacji gry. Wierzę, że pod jego wodzą zanotujemy progres w tych i innych elementach, co zaowocuje wynikami na miarę oczekiwań naszych i kibiców – mówi Leszek Bartnicki, prezes KP GKS Tychy.

źródło: gkstychy.info /


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.