Oficjalnie: Daniel Myśliwiec szkoleniowcem Widzewa Łódź

Widzew Łódź - stadion

Shutterstock

37-letni Daniel Myśliwiec został nowym trenerem Widzewa Łódź, który zastąpił Janusza Niedźwiedzia, którego zwolniono za słabsze wyniki.

Dwie kolejne porażki ze Śląskiem Wrocław (0:2) i Legią Warszawa (1:3) przelały czarę goryczy i zdecydowano rozstaniu z Niedźwiedziem, który w 2022 roku wprowadzał Widzew do elity po ośmiu latach. –

 Jako Zarząd zdecydowaliśmy, że drużyna potrzebuje w tym momencie sezonu zmiany, a okres przerwy na kadrę będzie do tego najbardziej odpowiedni. Na pierwszym miejscu stawiamy interes Klubu – powiedział prezes Widzewa Łódź, Michał Rydz.

Teraz drużynę z Łodzi przejmuje Myśliwiec, który związał się dwuletnim kontraktem. Jego ostatnim klubem była Stal Rzeszów, którą doprowadził do Fortuna 1 Ligi i zajął z nią szóstą lokatę.

– Na komentarze przyjdzie pora, gdy już zaczniemy pracę, ale ja na pewno nie mogę się już doczekać pierwszego treningu. Wszystko, co dzieje się dookoła Klubu, jego historia – to sprawia, że czuję wyjątkowość miejsca, w którym się znalazłem. Najważniejsze będzie jednak to, co postaramy się z całą drużyną wypracować już na boisku – powiedział trener Daniel Myśliwiec.

– We wtorek na kanale WidzewTV zostanie zaprezentowany pierwszy wywiad z nowym trenerem Widzewa Łódź. W środę, 6 września o godz. 9:30 w Sercu Łodzi odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Zarządu Widzew Łódź S.A. oraz trenera Daniela Myśliwca – przekazał klub.

źródło: widzew.com / 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.