Legia Warszawa zagra w Puławach na stulecie Wisły

Legia Warszawa Yuri Ribeiro

Fot. Mateusz Czarnecki

Piłkarze Legii Warszawa 8 września o godz. 18.30 rozegrają w Puławach wyjątkowy mecz jubileuszowy z miejscową Wisłą. Będzie to główny punkt obchodów stulecia naszych rywali. W dniu wydarzenia – od godz. 16 – otwarta zostanie specjalna strefa “LegiaPark”, gdzie kibice i mieszkańcy będą mogli skorzystać z wielu atrakcji.

Wsparcie piłki nożnej w Polsce, zwłaszcza na szczeblu lokalnym, nabiera coraz większego znaczenia. Dlatego mecz Legii z Wisłą Puławy jest znakomitą okazją do rozpoczęcia innowacyjnego projektu – odwiedzin wiodących fanklubów Wojskowych spoza stolicy. Wsparcie i pielęgnowanie kibicowskiej miłości do Legii ma ogromne znaczenie dla klubu.

– Jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w obchodach stulecia tak zasłużonej dla regionu drużyny, jaką jest Wisła Puławy. Projekt, który zaczynamy właśnie od tego meczu, ma na celu jeszcze głębsze zaangażowanie w relacje z naszymi fanami z różnych części kraju. Piłka nożna to coś więcej niż tylko gra. To wspólnota, emocje i dziedzictwo. Chcemy pielęgnować te wartości, również wśród naszych fanów spoza stolicy – mówi Marcin Herra, wiceprezes zarządzający Legii Warszawa.

LegiaPark, który zostanie otwarty 8 września o godzinie 16 na stadionie w Puławach, będzie miejscem pełnym atrakcji nie tylko dla pasjonatów futbolu, ale również dla rodzin. W mobilnym Legia Fanstore fani będą mogli zaopatrzyć się w klubowe gadżety i stroje. Dla najmłodszych przewidziano bogaty program animacji (m.in. malowanie twarzy, baloniki oraz warsztaty). Na miejscu pojawi się również doskonale znany i lubiany Miś Kazek.

– Mecz uświetniający nasz jubileusz z tak znakomitym przeciwnikiem jak Legia to ogromna duma i zaszczyt. To nie tylko wydarzenie sportowe, ale przede wszystkim okazja do podziękowania kibicom za ich wsparcie przez te wszystkie lata. Cieszę się, że uczestnicy tego historycznego wydarzenia będą mogli umocnić swoją więź z obydwoma klubami, również dzięki bogatemu programowi w ramach LegiaPark – dodaje Piotr Owczarzak – Prezes KS Wisła Puławy.

Dla kibiców, którzy pojawiają się 8 września na stadionie, przygotowany zostanie również okolicznościowy szalik, będący zarówno pamiątką tego wyjątkowego spotkania, jak i symbolem doskonałych relacji między klubami.

źródło: legia.com, info.pras. / Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.