Nowe informacje o kontuzji Michaila Antonio

fot. twitter.com/premierleague

Szkoleniowiec West Hamu, David Moyes na konferencji prasowej wypowiedział się na temat nieobecności Michaila Antonio w starciu z Manchesterem United.

Doświadczony trener patrzy optymistycznie na zbliżające się starcie z Sheffield United, w którym prawdopodobnie wystąpi Antonio. Napastnik Młotów nie wystąpił we wtorkowym spotkaniu FA Cup, w który Czerwone Diabły wygrały 1:0. W styczniowym okienku transferowym West Ham nie był w stanie sprowadzić napastnika, który zastąpiłby Sebastiena Hallera. Francuz przeniósł się do Ajaxu, w związku z czym Moyes ma do dyspozycji Antonio oraz kilku juniorów.

– Nie wydaje mi się, aby jego stan zdrowia był zły. Musimy poczekać i zobaczymy. W ciągu dziesięciu dni rozegraliśmy cztery spotkania, a trzy w ciągu sześciu, w których wystąpił Mick. On jest zmartwieniem, ponieważ nie grał dziś wieczorem. Zobaczymy, jak poradzi sobie w ciągu najbliższych kilku dni. Ogbonna doznał urazu kostki w starciu z Manchesterem United. Kontuzja Yarmolenki wygląda trochę groźniej, więc musimy poczekać na szczegółowe badania. Miejmy nadzieję, że wyniki nie będą złe. W ciągu ostatnich kilku tygodni zaobserwowaliśmy niewielki wzrost liczby urazów- Zakończył szkoleniowiec Młotów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *