Co z meczem Arsenalu w Lidze Europy?

Getty Images

W przyszłym tygodniu wznowione zostaną europejskie puchary, czyli Champions League oraz Europa League.

Spotkanie z udziałem piłkarzy Manchesteru United oraz Realu Sociedad odbędzie się we Włoszech. Ze względu na trwające ograniczenia w Hiszpanii spowodowane przez koronawirusa mecz 1/16 Ligi Europy odbędzie się na Allianz Stadium w Turynie.

Piłkarze Ole Gunnara Solskjaera pierwsze spotkanie mieli rozegrać na Reale Arena w San Sebastian, ale po krótkiej rozmowie z UEFA zmieniono miejsce.

– UEFA pragnie podziękować Realowi Sociedad de Futbol i Manchesterowi United za bliską współpracę i pomoc w znalezieniu rozwiązania problemu. Dziękuje także Włoskiej Federacji Piłki Nożnej oraz Juventusowi za wsparcie i zgodę na organizację spotkania, o którym mowa.

Zgodnie z planem spotkanie rewanżowe obu ekip odbędzie się na Old Trafford. Z podobnym problemem zmaga się Arsenal, ale ostateczna decyzja względem Kanonierów jeszcze nie zapadła. Piłkarze Mikela Artety zmierzą się z Benfiką, czyli drużyną, która nie może opuścić Portugalii. W związku z tym istnieje możliwość rozegrania dwóch spotkań na boisku Benfiki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *