Niemieckie media o Lewandowskim: Cele Bayernu na ten sezon są zagrożone

fcbayern.com

Cały piłkarski świat doznał dzisiaj szoku, kiedy Bayern Monachium ogłosił, że Robert Lewandowski z powodu kontuzji nie zagra przez miesiąc. Niemieckie media są wprost zrozpaczone. 

Początkowo, według lekarzy reprezentacji Polski, nasz kapitan miał pauzować tylko od 5 do 10 dni. Robert Lewandowski został przebadany ponownie w Monachium, a diagnoza była wstrząsająca. Napastnik jest zmuszony pauzować aż miesiąc, więc opuści mecze między innymi z RB Lipsk, czy dwumecz z Paris-Saint Germain. Przymusowa przerwa również znacznie utrudni próbę pobicia rekordu Gerda Muellera. Zawodnik Bayernu będzie miał na to zaledwie trzy spotkania, a brakuje mu sześciu goli.

CZYTAJ TAKŻE: Złe wieści ws. Lewandowskiego. Wiadomo ile potrwa jego przerwa

“Bild” skomentował sprawę następująco: Początkowo szacowano przerwę na 5-10 dni. A teraz szok po dalszych badaniach w Monachium: najlepszy piłkarz świata będzie nieobecny znacznie dłużej 

“Abendzeiitung” z kolei wprowadza więcej dramaturgii – O godzinie 17:07 we wtorek pojawiła się diagnoza, która wstrząsnęła wszystkimi kibicami Bayernu. Drużyna z Monachium musi obejść się bez swojego najważniejszego zawodnika w najważniejszej fazie sezonu. Co za szok. Co za dramat! Cele Bayernu na ten sezon są zagrożone.

“Kicker” obawia się o to, że “Lewy” nie zdoła pobić rekordu.

Nikt nie spodziewał się, że Robert Lewandowski zmuszony będzie opuścić aż tyle kluczowych meczów w końcówce tego sezonu, jednakże wszyscy trzymamy kciuki aby ostatecznie napastnik jak najszybciej przeszedł proces rekonwalescencji, a przede wszystkim aby udało mu się pobić rekord strzelonych goli w pojedynczym sezonie Bundesligi.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *