Niemiecki gigant przygląda się Maikowi Nawrockiemu

Przegląd Sportowy poinformował, że Bayer Leverkusen stale przygląda się poczynaniom Maika Nawrockiego.

Powiedzieć, że wypożyczenie Maika Nawrockiego do Legii Warszawa to strzał w „dziesiątkę”, to nic nie powiedzieć. Młody obrońca wszedł do drużyny mistrza Polski z drzwiami i futryną. Szybko wywalczył sobie miejsce w podstawowej jedenastce i pokazał, dlaczego mówi się o jego wielkich umiejętnościach.

Po dwóch meczach Legii w Lidze Europy dwa razy znalazł się w jedenastce kolejki portalu „WhoScored”. Trafiają tam tylko zawodnicy, którzy szczególnie wyróżnili się na tle innych piłkarzy w danej serii gier.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Jednak Legia Warszawa nie może być pewna, że Maika Nawrockiego uda się spieniężyć latem. Co prawda ma zapewnione prawo pierwokupu, ale Werder Brema też może podjąć walkę na drodze prawnej. Wtedy sam zawodnik będzie musiał zdecydować, gdzie chce trafić.

Dodatkowo sytuacji Nawrockiego przygląda się Bayer Leverkusen. Niemcy też będą chcieli nabyć środkowego obrońcę. Nie jest to żadną tajemnicą, że młodzieżowiec dobrze czuje się w niemieckiej kulturze, bo tam się wychowywał. Zna świetnie język naszych zachodnich sąsiadów i nie wiemy czy będzie chciał zostać na dłużej w Polsce.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.