Niemcy – Dania (29.06) – transmisja, gdzie oglądać?

UEFA EURO 2024 (X)

Dziś o godzinie 21:00, na BVB Stadionie w Dortmundzie, odbędzie się mecz 1/8 finału Euro 2024 pomiędzy Niemcami a Danią. Spotkanie skomentują Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow. W artykule znajdują się szczegóły na temat transmisji meczu w telewizji i online oraz informacji o dostępnych darmowych transmisjach.

Niemcy – Dania gdzie oglądać?

Mecz Niemcy – Dania na żywo można oglądać w telewizji na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Transmisja online dostępna będzie na platformach Pilot WP, Canal+online, Megogo oraz za darmo na stronach sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Niemcy – Dania transmisja za darmo w TVP

Spotkanie można oglądać bezpłatnie na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz poprzez aplikację TVP Sport. Transmisję na stronie można uruchomić na komputerze, a aplikacja jest dostępna na urządzenia mobilne (Android, iOS) oraz na telewizory Smart TV i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Niemcy – Dania transmisja online w płatnych serwisach

Transmisja meczu dostępna jest także na płatnych platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety umożliwiające dostęp do transmisji dzisiejszego spotkania. Szczegółowe informacje o pakietach znajdują się poniżej:

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory smart tv i inne urządzenia (pełną listę obsługiwanych urządzeń, platformy udostępniają na swoich stronach internetowych). Warto również dodać, że CANAL+ Online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.