Legia Warszawa może stracić napastnika

Legia Warszawa kibice

Fot. Mateusz Czarnecki

Legia Warszawa przechodzi liczne zmiany kadrowe przed sezonem 2024/25.

Legia Warszawa może wkrótce pożegnać jednego ze swoich napastników. Blaz Kramer znajduje się w orbicie zainteresowań kilku drużyn z Turcji.

Początek końca w Legii?

Blaz Kramer, słoweński napastnik, może niebawem zmienić barwy klubowe. Kluby tureckie wyraziły zainteresowanie 28-letnim piłkarzem, co może skutkować jego transferem jeszcze w trakcie letniego okna transferowego. Kramer dla Legii zagrał w 46 meczach, zdobywając 12 bramek.

Doświadczony zawodnik ma jednak na swoim koncie nie tylko bramki, ale i liczne kontuzje, które ograniczyły jego występy w ostatnich miesiącach. Odejście Kramera może być spowodowane potrzebą optymalizacji składu, szczególnie po zakontraktowaniu nowych zawodników.

Zmiany w składzie Legii

Legia Warszawa aktywnie szuka wzmocnień tego lata. Do drużyny dołączyli już m.in. Kacper Chodyna z Zagłębia Lubin oraz Claude Goncalves z Łudogorca Razgrad. Ponadto, przybycie Jean-Pierre’a Nsame’a, kolejnego utalentowanego napastnika, czyni rywalizację o miejsce w składzie jeszcze bardziej zaciętą.

Takie zmiany są odpowiedzią na niezadowalający poprzedni sezon, gdzie Legia skończyła na 3. miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy i wcześnie odpadła z Pucharu Polski.

Źródło: Piotr Kamieniecki/TVP SportDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.