Nie żyje Grzegorz Lachowicz, prezes i założyciel Dreman Opole Komprachcice

W niedzielę zmarł Grzegorz Lachowicz, prezes i założyciel ekstraklasowego Dreman Opole Komprachcice. Odszedł w wieku 41 lat. 

Dreman Opole Komprachcice zremisował 1:1 z FC Toruń w wyjazdowym meczu 24. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy. Po spotkaniu w toruńskiej hali zasłabł Grzegorz Lachowicz, prezes i założyciel klubu z Komprachcic. Mimo reanimacji nie udało się go uratować. Odszedł w wieku 41 lat.

Jakże smutną wiadomością przychodzi dziś nam się podzielić… aż brakuje słów… Wczoraj po meczu w Toruniu zmarł twórca naszego klubu, miłośnik futsalu. Człowiek, który wykazywał wielką pasję we wszystkim co robi, kochający mąż, ukochany ojciec 3. dzieci i nasz drogi przyjaciel. Już nic nie będzie takie same w polskim futsalu, bo współtworzący go Grzesiek, za wkład w ten sport zdobył nie tylko wyróżnienia, ale i powszechny szacunek. Z olbrzymim żalem ślemy wyrazy głębokiego współczucia oraz słowa wsparcia i otuchy… Do zobaczenia Grzesiu! – czytamy w poście na Facebooku.

Na razie nie podano przyczyny śmierci Grzegorza Lachowicza, który był znanym i cenionym działaczem oraz członkiem Opolskiego Związku Piłki Nożnej.

Dreman Opole Komprachcice to beniaminek Statscore Futsal Ekstraklasy. Dotychczas zespół prowadzony przez Jarosława Patałucha wywalczył 28 punktów i zajmuje 10. miejsce w tabeli.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *