Nie Lewandowski! PSG poluje na innego snajpera

Rodrigo Becao, Edin Dzeko / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

PSG po kolejnym fatalnym w sezonie w Lidze Mistrzów ponownie szuka wzmocnień. Wobec prawdopodobnego odejścia Edinsona Cavaniego działacze klubu z Paryża muszą szukać nowego snajpera. Wiele wskazuje na to, że może to być Edin Dżeko.

Według doniesień France Football PSG jest bardzo zainteresowane usługami Bośniaka. Francuzi podobno kontaktowali się już w tej sprawie z agentem piłkarza. Piłkarz AS Romy ma zastąpić Edinsona Cavaniego, który zamierza opuścić szeregi paryżan tego lata. Dyrektor sportowy mistrza Francji jest ponoć entuzjastą talentu napastnika. Kontrakt byłego gracza Manchesteru City wygasa w przyszłym roku i Roma może chcieć zarobić na swoim zawodniku.

Ten sezon dla Dżeko nie jest zbyt udany. Bośniak zdobył w Serie A zaledwie osiem goli. Nieco lepiej wygląda jego bilans w Lidze Mistrzów. W sześciu meczach napastnik zanotował pięć trafień. Transfer do PSG może być nie lada niespodzianką. W przeszłości do Paryża przymierzany był m.in. Robert Lewandowski. Ten transfer może zagwarantować Dżeko spokojną emeryturę. Jak zakończy się cała sprawa przekonamy się pewnie już niedługo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi