Nie będzie zmiany trenera w Koronie Kielce

Maciej Bartoszek

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Maciej Bartoszek nadal będzie trenerem Korony Kielce. Władze klubu zdementowały plotki o ewentualnym zwolnieniu trenera. 

W ostatnich dniach mogliśmy przeczytać informacje o tym, że Maciej Bartoszek może zostać zwolniony. Wszystko przez stratę punktów w ligowym meczu z Chrobrym. Dziś prezes klubu, Łukasz Jabłoński zdementował te pogłoski

– Czuję się do tego zobowiązany. Jako prezes Korona S.A. stanowczo zaprzeczam doniesieniom o zwolnieniu trenera i proszę wszystkich o kibicowanie naszej drużynie w każdym następnym spotkaniu – powiedział prezes pierwszoligowca.

Do zaistniałej sytuacji odniósł się także sam trener.

-Trener, od momentu kiedy jest zatrudniony, musi liczyć się z tym, że może zostać zwolniony. Spotkałem się z przewodniczącym Rady Nadzorczej, prezesem klubu i dyrektorem sportowym. Nie ma tematu zwolenia trenera Bartoszka – mówił Maciej Bartoszek podczas dzisiejszej konferencji.

Oczywiście nie powinniśmy zbytnio przystosowywać się do zdementowania tych informacji. Polska piłka wiele razy już nas nauczyła, że prezesi mówili jedno, a później robili drugie. Czy będzie też tak w Koronie? Tego dowiemy się najpóźniej po meczu z GKS-em Jastrzębie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.