Nicolò Zaniolo na celowniku Manchesteru United?

Nicolo Zaniolo

źródło: chiesaditotti.com

Przedstawiciele Manchesteru United bacznie obserwowali napastnika AS Romy, Nicolò Zaniolo, podczas zwycięskiego pojedynku reprezentacji Włoch z Armenią.

“Azzurri” zdemolowali rywala, zwyciężając aż 9:1, z czego dwa trafienia to dzieło właśnie Zaniolo. Pomocnik “Giallorossi” ma za sobą fenomenalny rok, co przyczyniło się do ogromnego zainteresowania jego usługami, a zarazem wzrostem wartości na rynku transferowym. W tegorocznym sezonie w 16 występach Nicolò zdobył już 5 bramek, a także zanotował 2 asysty.

Zaniolo miał rzekomo wywrzeć wrażenie na kierownictwie “Czerwonych Diabłów”, które w celu dalszej analizy gracza wysłało do Palermo swoich przedstawicieli. Wkrótce możemy spodziewać się wszczęcia negocjacji. Częścią operacji może być permanentna przeprowadzka Chrisa Smalling, defensora United, który na ten moment znajduje się na wypożyczeniu w Romie.

Cena potencjalnego transferu 20-latka ma oscylować w granicy 79 milionów €. W przypadku finalizacji ruchu 15% kwoty wpadnie na konto Interu Mediolan. Jest to efekt klauzuli zapisanej podczas przenosin z San Siro do Rzymu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *