Nice I Liga: Ważna wygrana Chojniczanki

1 liga

W 13. kolejce Nice I Ligi Chojniczanka Chojnice pokonała 2:1 Stal Mielec na wyjeździe.

Początkowo niewiele zapowiadało na trzy punkty Chojniczanki. Stal wyszła na prowadzenie już w 10. minucie dzięki bramce Mateusza Garncarczyka. Szybko wyrównał jednak Andrzej Rybski, a decydującą bramkę w drugiej połowie zdobył Wojciech Lisowski z rzutu karnego. Chojniczanka dzięki wygranej stała się tymczasowym liderem I Ligi.

13 października 2017, 13. kolejka Nice I Ligi,  Mielec (stadion MOSiR)

Chojniczanka Chojnice – Stal Mielec 1:2 (1:1)

Mateusz Gancarczyk 10′ – Andrzej Rybski 12′, Wojciech Lisowski 79′ (k)

Stal: Radosław Majecki – Dominik Sadzawicki, Przemysław Lech, Krzysztof Kiercz, Leândro – Łukasz Wroński, Krystian Getinger, Michał Janota, Mateusz Gancarczyk (Tomasz Swędrowski 77′), Maksymilian Banaszewski (Mateusz Cholewiak 61′) – Dejan Đermanović.

Chojniczanka: Radosław Janukiewicz – Wojciech Lisowski, Michał Markowski, Tomasz Boczek, Przemysław Pietruszka – Jacek Podgórski (Adam Ryczkowski 54′), Oskar Paprzycki, Krzysztof Danielewicz, Andrzej Rybski (Emil Drozdowicz 63′), Jakub Bąk (Rafał Grzelak 81′) – Tomasz Mikołajczak.

żółte kartki: Gancarczyk, Lech – Podgórski, Lisowski, Boczek, Drozdowicz.
czerwona kartka: Michał Janota