“Nic nie jest takie samo” – Jurgen Klopp o dystansie społecznym w klubie

fcliverpool.com

Szkoleniowiec Liverpoolu często wypowiada się na temat sytuacji w swoim klubie.

Jurgen Klopp wyjawił, że nie zamierza odwoływać imprezy świątecznej, ale wpływ protokołów związanych z COVID-19 wpłynął negatywnie na budowanie ducha zespołu.

– Wszyscy trzymamy się tych samych zasad. Spożywamy posiłki ze sobą, ale zachowujemy dystans społeczny. Nic nie jest takie samo, jak było. Codziennie jemy obiad, ale między nami znajduje się wystarczająco dużo miejsca. Nie przegapię imprezy wigilijnej, ale dla nas wszystkich będzie, to wyzwanie. Musimy zbudować grupę wzajemnie wspierającą się. To wielkie zadanie, ponieważ nasi chłopcy muszą być wystarczająco otwarci w stosunku do nowych zawodników.

W trwającym sezonie, Fabinho pełni funkcję środkowego obrońcy, z której wywiązuje się nadzwyczaj dobrze. Warto wspomnieć, że nie jest, to żadna nowość dla Brazylijczyka, który w przeszłości na takie pozycji występował w Monaco.

– 27-latek nie musiał przekonywać mnie do tego, kto przejmie rolę środkowego obrońcy. Wiem, że może grać na tej pozycji. Chłopcy poradzili sobie dobrze. Virgil tydzień po kontuzji był już na treningu, ale nie mógł rozmawiać o tym z ludźmi. Teraz wrócił oficjalnie i był blisko spotkania z Wolves. Chłopcy rozmawiają ze sobą, ale nie wiem o czym. W przyszłości Trent będzie twarzą tego klubu i dlatego otrzymał opaskę kapitańską.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.