Neymar: Oczywiście, chcę odnowić kontrakt z Barcą

marca.com

Neymar świętował zwycięstwo nad Realem Sociedad mając mieszane uczucia, gdyż bardzo chce zostać w Barcelonie i przedłużyć kontrakt.

“To prawda, mój ojciec powiedział, że podatki stanowią problem w odnowieniu kontraktu, lecz rozmawiamy o tym wszystkim. Mam ważną umowę i oczywiście bardzo chcę ją przedłużyć.” – przyznał brazylijski napastnik.

Aktualnie najlepszy strzelec w La Liga jest zadowolony ze swojej gry, lecz uważa, że może grać jeszcze lepiej: “Jestem w najlepszej formie mojej kariery. Jestem naprawdę szczęśliwy z tego, jak wszystko układa się dla mnie. Pomagam drużynie na miarę moich możliwości, a koledzy i zespół robią to samo pomagając mi. Mam nadzieję, że będziemy to dalej udoskonalać.”

W temacie chemii i zgrania ofensywnego tercetu Barcelony Neymar przyznaje: “Myślę, że nasza jakość sprawia, że nasze trio doskonale nadaje się do grania razem. Szukałem Messiego (aby Argentyńczyk mógł strzelić swoją bramkę pod koniec). Zawsze staramy sobie nawzajem pomagać. Jestem bardzo szczęśliwy grając zarówno u boku Messiego, jak i Suareza.”

Źródło: Marca

Autor: Mikołaj Barbanell


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *