Nawałka: Na EURO będziemy w optymalnej formie

Każdy pojedynek jest dla nas bardzo ważnym wydarzeniem. Spotkania przynoszą nam wiele materiału szkoleniowego, w ten sposób możemy doskonalić się zarówno w obronie, jak i defensywie. – mówił na konferencji prasowej przed meczem z Litwą selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka.

Za nami pojedynek z Holandią i był to wartościowy sprawdzian pod względem fizycznym i taktycznym. Formę przygotowujemy na 12 czerwca i nie ma mowy o odstawianiu nogi czy bojaźni. Każde spotkanie jest dla nas tak samo istotne. – stwierdził Nawałka.

Minęły dwa lata od poprzedniego spotkania z Litwą. Co do postępów reprezentacji Polski, nasze możliwości pokazały eliminacje do EURO 2016. Drużyna się ciągle rozwija, jesteśmy w bardzo dobrych nastrojach. Jutrzejsze spotkanie nie można zaliczyć do łatwych. Każdy mecz i każdego rywala traktujemy z należytym szacunkiem. Mecz z Litwą to szansa dla wszystkich zawodników, którzy walczą o pozycję. Nie mamy jeszcze ustalonej jedenastki na mecz z Irlandią Północną. Wszyscy dalej rywalizują więc o pierwszy skład na EURO 2016. – dodał selekcjoner.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.