Najlepsi strzelcy: Zamość – Junior Starszy

własne

W Zamościu juniorzy starsi sporo się nastrzelali. Najwięcej razy bramkarza rywali pokonał Alan Wojnarski z Korony Łaszczów, który aż 16 razy cieszył się ze zdobytych bramek.

Strzelcy:

16 – Alan Wojnarski (Korona Łaszczów)

13 – Mateusz Swatkowski (Włókniarz Frampol)

9 – Kamil Tabała (Igros Krasnobród)

8 – Emil Małyszek (Włókniarz Frampol)

6 – Kamil Kapica (Włókniarz Frampol)

5 – Hubert Dubiel (Włókniarz Frampol), Andrzej Haczykowski (Cosmos Józefów), Jakub Mielnik (Victoria Łukowa-Chemielek)

4 – Dominik Piętak (Włókniarz Frampol), Kordian Dziedzin (Igros Krasnobród), Stanisław Szpinda (Cosmos Józefów), Patryk Samulak (Potok Sitno)

3 – Karol Malec (Włókniarz Frampol), Szymon Ożug (Igros Krasnobród), Dawid Umiński (Korona Łaszczów), Łukasz Kozak (Cosmos Józefów), Jakub Jakubiak (Huczwa Tyszowce), Hubert Wnęk (Huczwa Tyszowce), Patryk Tomaszewski (Huczwa Tyszowce), Tomasz Zerhan (Potok Sitno), Jakub Domański (Sparta Wożuczyn)

2 – Mateusz Kubina (Włókniarz Frampol), Mateusz Tomiczek (Igros Krasnobród), Dawid Kapuśniak (Igros Krasnobród), Bartłomiej Buczak (Igros Krasnobród), Tomasz Umiński (Korona Łaszczów), Mikołaj Byś (Korona Łaszczów), Bartłomiej Księżyk (Korona Łaszczów), Aleksander Kukiełka (Cosmos Józefów), Kamil Kościołko (Huczwa Tyszowce), Adam Gardzioła (Huczwa Tyszowce), Piotr Górnik (Potok Sitno), Radosław Mikuliński (Roztocze Szczebrzeszyn), Jakub Bubiłek (Roztocze Szczebrzeszyn), Dawid Ożga (Victoria Łukowa-Chemielek)

1 – Paweł Nawrocki (Włókniarz Frampol), Mateusz Czajka (Włókniarz Frampol), Krzysztof Malec (Włókniarz Frampol), Maciej Szewczuk (Igros Krasnobród), Damian Tomiczek (Igros Krasnobród), Wojciech Gałan (Igros Krasnobród), Hubert Molenda (Igros Krasnobród), Norbert Statowski (Korona Łaszczów), Hubert Dobrowolski (Korona Łaszczów), Hubert Sagan (Korona Łaszczów), Michał Rębisz (Korona Łaszczów), Robert Wiatrzyk (Korona Łaszczów), Kacper Serafin (Cosmos Józefów), Jakub Wszoła (Cosmos Józefów), Michał Gontarz (Cosmos Józefów), Konrad Jurkiewicz (Huczwa Tyszowce), Michał Bilewicz (Huczwa Tyszowce), Klaudiusz Dec (Huczwa Tyszowce), Norbert Dec (Huczwa Tyszowce), Damian Woszak (Potok Sitno), Marcin Naklicki (Potok Sitno), Maciej Jamroż (Potok Sitno), Piotr Mroczka (Sparta Wożuczyn), Mateusz Iwaniura (Sparta Wożuczyn), Eryk Nowotka (Sparta Wożuczyn), Krystian Kuźniarski (Sparta Wożuczyn), Krystian Greszata (Sparta Wożuczyn), Kamil Skwaryło (Roztocze Szczebrzeszyn), Paweł Wróbel (Roztocze Szczebrzeszyn), Mateusz Jarosz (Roztocze Szczebrzeszyn), Mateusz Kuron (Roztocze Szczebrzeszyn), Dominik Tkaczyk (Victoria Łukowa-Chemielek), Jakub Kołodziej (Victoria Łukowa-Chemielek)


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *