Najlepsi strzelcy: Włocławek III – Młodzik

własne

Żadnych dyskusji co do króla strzelców nie było z kolei w trzeciej grupie włocławskiej ligi młodzików. Wygrał z przewagą kilkunastu bramek Bartłomiej Grzegórski z Kujawiaka Kowal.

Strzelcy:

27 – Bartłomiej Grzegórski (Kujawiak Kowal)

11 – Nikolas Brzeziński (Włocłavia Włocławek II)

9 – Błażej Włoch (Sadownik Waganiec)

8 – Oskar Szczęsny (Sadownik Waganiec)

7 – Aleksander Sochaczewski (Włocłavia Włocławek II)

6 – Jan Kaźmirski (Kujawiak Kowal), Michał Pirowski (Kujawiak Kowal), Szymon Kaluziński (Sadownik Waganiec), Wiktor Piński (Lech Dobre)

5 – Marcin Ruciński (Zgoda Chodecz), Jakub Banasiak (Lech Dobre)

4 – Maciej Chirkowski (Kujawiak Kowal), Krystian Napora (Sadownik Waganiec), Kacper Karkosik (Zgoda Chodecz)

3 – Jakub Szefler (Kujawiak Kowal), Wiktor Janicki (Dwunastka Włocławek), Jan Kurdubski (Dwunastka Włocławek), Jakub Mieszkowski (Dwunastka Włocławek), Szymon Tokarz (Sadownik Waganiec), Igor Trzciński (Włocłavia Włocławek II), Bartosz Sudomir (Lubienianka Lubień Kujawski), Adrian Jędrzejewski (Lubienianka Lubień Kujawski)

2 – Daniel Zimecki (Kujawiak Kowal), Adrian Kozierowski (Kujawiak Kowal), Piotr Kaczorowski (Dwunastka Włocławek), Kamil Marszałek (Sadownik Waganiec), Miłosz Dąbek (Włocłavia Włocławek II), Adam Poliński (Zgoda Chodecz), Sebastian Zasada (GKS Baruchowo), Hubert Błaszczyk (GKS Baruchowo), Paweł Pyszkowski (GKS Baruchowo), Bartosz Sulikowski (Lubienianka Lubień Kujawski), Adam Łuczak (Lubienianka Lubień Kujawski), Albert Sołtysiński (Victoria Smólnik)

1 – Artur Dybowski (Kujawiak Kowal), Bartosz Jankowski (Kujawiak Kowal), Szymon Charuba (Kujawiak Kowal), Damian Gawłowski (Dwunastka Włocławek), Piotr Frydrych (Dwunastka Włocławek), Karol Czerwiński (Dwunastka Włocławek), Filip Bednarek (Dwunastka Włocławek), Jakub Brzeziński (Dwunastka Włocławek), Przemysław Świder (Sadownik Waganiec), Jakub Morawski (Sadownik Waganiec), Cyprian Zaręba (Sadownik Waganiec), Oliwier Zbroniec (Sadownik Waganiec), Jakub Zbroniec (Sadownik Waganiec), Nicolas Maniecki (Włocłavia Włocławek II), Alan Rosołowski (Włocłavia Włocławek II), Dawid Cieślarczyk (Włocłavia Włocławek II), Damian Janicki (Zgoda Chodecz), Kacper Czajkowski (GKS Baruchowo), Mateusz Górski (GKS Baruchowo), Szymon Wiśniewski (GKS Baruchowo), Szymon Janik (GKS Baruchowo), Dominik Pietrzak (GKS Baruchowo), Kacper Ziółkowski (GKS Baruchowo), Miłosz Goździalski (GKS Baruchowo), Jakub Tyczkowski (Lech Dobre), Jakub Nowak (Lech Dobre), Filip Lidak (Lubienianka Lubień Kujawski), Michał Kwiatkowski (Victoria Smólnik)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *