Najlepsi strzelcy: Włocławek II – Trampkarz

własne

Kończymy ligi trampkarzy w kujawsko-pomorskim drugą grupą we Włocławku, gdzie strzelców nie było przesadnie wiele, a do zwycięstwa wystarczyło 12 bramek Kamila Falkowskiego z Włocłavii Włocławek.

Strzelcy:

12 – Kamil Falkowski (Włocłavia Włocławek)

11 – Kasjan Piwczyński (Lech Rypin)

9 – Hubert Bąkowski (Włocłavia Włocławek)

7 – Krzysztof Majewski (UKS MOSiR Lipno), Mateusz Pustelnik (UKS SMS Włocławek II)

6 – Damian Doliński (UKS MOSiR Lipno), Kamil Wójcik (Lech Rypin), Dawid Gołębiewski (Skrwa Skrwilno), Damian Wróblewski (Lider Włocławek II)

5 – Bartłomiej Dubicki (UKS MOSiR Lipno), Kacper Zakrzewski (UKS MOSiR Lipno), Miłosz Markiewicz (Włocłavia Włocławek), Robert Spychalski (Włocłavia Włocławek), Szymon Gryczewski (Łokietek Brześć Kujawski), Dawid Ormiński (Lider Włocławek II)

4 – Alan Kórnatowski (UKS MOSiR Lipno), Jędrzej Markiewicz (Włocłavia Włocławek), Krzysztof Malinowski (Lech Rypin), Jakub Czerwiński (UKS SMS Włocławek II), Erwin Mętlewicz (Łokietek Brześć Kujawski)

3 – Cezary Paszyński (Włocłavia Włocławek), Bartosz Krajewski (Lech Rypin), Marek Kostrzewa (Lech Rypin), Tomasz Szczeblewski (Skrwa Skrwilno), Łukasz Kraszewski (Łokietek Brześć Kujawski), Grzegorz Niemiec (Unia Choceń)

2 – Szymon Ciećwierz (UKS MOSiR Lipno), Krzysztof Gruszczyński (UKS MOSiR Lipno), Miłosz Gasik (Włocłavia Włocławek), Jakub Jadczak (Lech Rypin), Mikołaj Kłótkowski (Lech Rypin), Szymon Skibiński (UKS SMS Włocławek II), Adam Ruszkowski (UKS SMS Włocławek II), Łukasz Szczerbiak (Skrwa Skrwilno), Dawid Wysocki (Skrwa Skrwilno), Jakub Watkowski (Skrwa Skrwilno), Igor Skarżyński (Skrwa Skrwilno), Marcin Chamryga (Łokietek Brześć Kujawski), Kewin Drążkowski (Łokietek Brześć Kujawski), Zachariasz Zieliński (Lider Włocławek II), Mateusz Paprocki (Unia Choceń)

1 – Michał Kamiński (UKS MOSiR Lipno), Dawid Ciećwierz (UKS MOSiR Lipno), Przemysław Kowalski (UKS MOSiR Lipno), Patryk Gajtkowski (UKS MOSiR Lipno), Hubert Giers (Włocłavia Włocławek), Kamil Piontkowski (Włocłavia Włocławek), Sergiusz Bąkowski (Włocłavia Włocławek), Filip Lewandowski (Włocłavia Włocławek), Szymon Ciotuszyński (Włocłavia Włocławek), Bartosz Dobrowolski (Lech Rypin), Kacper Ratkowski (Lech Rypin), Bartosz Lampkowski (UKS SMS Włocławek II), Aleksander Kalwasiński (UKS SMS Włocławek II), Adrian Bryszewski (UKS SMS Włocławek II), Jakub Okoński (Skrwa Skrwilno), Piotr Fałdowski (Skrwa Skrwilno), Norbert Kuczyński (Łokietek Brześć Kujawski), Dominik Sobieraj (Łokietek Brześć Kujawski), Bartosz Rohde (Łokietek Brześć Kujawski), Klaudiusz Zalewski (Lider Włocławek II), Mateusz Zimny (Lider Włocławek II), Marcel Olewiński (Lider Włocławek II), Kacper Śmiłowic z(Lider Włocławek II), Patryk Zdzieniecki (Lider Włocławek II), Bartłomiej Woźniak (Lider Włocławek II), Fabian Przybyszewski (Unia Choceń), Bartosz Mikołajczewski (Unia Choceń), Jarosław Szaradowski (Unia Choceń), Paweł Wierzbicki (Wicher Wielgie)


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.