Najlepsi strzelcy: Włocławek I – Młodzik

własne

W pierwszej grupie ligi młodzików we Włocławku, lider tabeli, Orzeł Służewo zmiażdżył konkurencję. Tak też było w przypadku klasyfikacji strzelców, gdzie Michał Piotrowski całkowicie zdeklasował rywali.

Strzelcy:

26 – Michał Piotrowski (Orzeł Służewo)

17 – Kacper Krajewski (Orzeł Służewo)

13 – Gabriela Waszkiewicz (MGKS Lubraniec), Gabriel Krajewski (MGKS Lubraniec)

11 – Kacper Kmieć (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski)

10 – Jakub Flak (Zdrój Ciechocinek)

8 – Jan Kraszewski (Orzeł Służewo)

7 – Mateusz Maliszewski (Orzeł Służewo), Jakub Eizenchart (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski), Jakub baranowski (Zjednoczeni Piotrków Kujawski), Kamil Dominiak (Zjednoczeni Piotrków Kujawski)

6 – Dominik Marcinkowski (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski)

5 – Łukasz Chojnacki (Orzeł Służewo), Michał Kościerzyński (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski), Jakub Sobieraj (MGKS Lubraniec), Nataniel Gromadzki (Zdrój Ciechocinek)

4 – Krzysztof Małkiewicz (Orzeł Służewo), Jakub Simiński (Kujawianka Izbica Kujawska)

3 – Szymon Zakrzewski (Orzeł Służewo), Marcin Kościelecki (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski), Adrian Podczarski (MGKS Lubraniec), Jakub Wójtowicz (MGKS Lubraniec), Tobiasz Adamkiewicz (Start Radziejów)

2 – Adrian Lewandowski (Orzeł Służewo), Kacper Olejnik (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski), Igor Stroksztejn (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski), Dymitr Wróblewski (MGKS Lubraniec), Igor Chrzanowski (MGKS Lubraniec), Wojciech Majerowski (Zdrój Ciechocinek), Michał Polak (Start Radziejów), Jakub Piotrowski (Zjednoczeni Piotrków Kujawski), Miłosz Piasecki (Piast Bądkowo), Bartłomiej Sateja (Piast Bądkowo)

1 – Paweł Rataj (Orzeł Służewo), Maciej Żbikowski (Orzeł Służewo), Bartosz Krzyżaniak (Orzeł Służewo), Bartosz Centkowski (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski), Kacper Świder (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski), Marcin Rumiński (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski), Mateusz Frankowski (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski), Jakub Gotowicz (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski), Jakub Korzeniewski (UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski), Michał Pyrek (MGKS Lubraniec), Łukasz Śmiałek (MGKS Lubraniec), Jakub Bączek (MGKS Lubraniec), Mateusz Guźniczak (Zdrój Ciechocinek), Filip Deręgowski (Zdrój Ciechocinek), Paweł Kofel (Zdrój Ciechocinek), Radosław Rytter (Zdrój Ciechocinek), Grzegorz Chrzanowski (Start Radziejów), Igor Cypel (Start Radziejów), Michał Tomaszewski (Start Radziejów), Jakub Pietrzak (Start Radziejów), Kacper Baranowski (Zjednoczeni Piotrków Kujawski), Rafał Kozłowski (Zjednoczeni Piotrków Kujawski), Sebastian Deręgowski (Zjednoczeni Piotrków Kujawski), Dominik Arent (Zjednoczeni Piotrków Kujawski), Dominik Dzioba (Piast Bądkowo), Oskar Kwiatkowski (Piast Bądkowo), Kacper Lewandowski (LTP Lubanie), Miłosz Kurtys (LTP Lubanie), Paweł Zimny (LTP Lubanie), Wiktor Makowski (LTP Lubanie), Gerard Rojek (Viking Aleksandrów Kujawski), Mariusz Spiechowski (Viking Aleksandrów Kujawski), Gracjan Ryszewski (Viking Aleksandrów Kujawski)


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *