Najlepsi strzelcy: Skierniewice – Trampkarz

własne

W skierniewickiej lidze trampkarzy walka o tytuł najlepszego strzelca była tak zacięta, że na pierwszym miejscu znalazły się aż trzy osoby: Kinga Ptaszek z Luksu Sadkowice, oraz Oskar Pokora i Bartłomiej Łyś z Jutrzenki Drzewce.

Strzelcy:

14 – Kinga Ptaszek (LUKS Sadkowice), Oskar Pokora (Jutrzenka Drzewce), Bartłomiej Łyś (Jutrzenka Drzewce)

13 – Tomasz Popowski (LUKS Sadkowice)

12 – Krystian Pergał (Białka Biała Rawska)

9 – Paweł Nosek (Sokół Regnów)

8 – Dawid Kubiak (Juvenia Wysokienice)

7 – Seweryn Wyszkowski (Jutrzenka Drzewce)

6 – Michał Pietrzak (LUKS Sadkowice), Ksawier Ruta (Pogoń Bełchów), Patryk Banasiński (Sokół Regnów)

5 – Alan Krakowiak (Jutrzenka Drzewce)

4 – Patryk Więcek (LUKS Sadkowice), Mateusz Seferyński (Jutrzenka Drzewce), Kacper Płoszka (Jutrzenka Drzewce), Maciej Woziwosiński (Pogoń Bełchów), Jakub Koczywąs (Sokół Regnów), Patryk Rosa (Juvenia Wysokienice), Dominik Lesiak (Juvenia Wysokienice), Wiktor Królik (Dar Placencja), Jakub Galas (Białka Biała Rawska), Michał Sybilski (Białka Biała Rawska), Arkadiusz Zygmunt (Białka Biała Rawska), Jakub Szczapa (Olimpia Chąśno)

3 – Karol Chyła (LUKS Sadkowice), Kacper Kubel (Pogoń Bełchów), Krzysztof Kłos (Pogoń Bełchów). Adrian Lipski (Juvenia Wysokienice), Dominik Wojcieszek (Dar Placencja), Mateusz Caban (Macovia Maków)

2 – Jakub Chyła (LUKS Sadkowice), Jakub Wysocki (LUKS Sadkowice), Jakub Dudek (LUKS Sadkowice), Bartłomiej Reczulski (Jutrzenka Drzewce), Bartosz Wojtysiak (Jutrzenka Drzewce), Adam Kosiacki (Pogoń Bełchów), Sebastian Sobczak (Pogoń Bełchów), Jakub Bieńkowski (Sokół Regnów), Piotr Sobstel (Sokół Regnów), Daniel Tracz (Sokół Regnów), Dominik Kowalczyk (Juvenia Wysokienice), Grzegorz Filipek (Macovia Maków), Maksymilian Grudowski (Macovia Maków), Rafał Pąśko (Macovia Maków), Marcel Karalus (Macovia Maków), Michał Kubecki (Białka Biała Rawska)

1 – Jakub Kowalczyk (LUKS Sadkowice), Michał Szcześniak (LUKS Sadkowice), Dawid Bednarek (LUKS Sadkowice), Jakub Smolec (Jutrzenka Drzewce), Miłosz Szafrański (Jutrzenka Drzewce), Katarzyna Malesa (Jutrzenka Drzewce), Norbert Kędzierski (Pogoń Bełchów), Krzysztof Chmielak (Pogoń Bełchów), Kacper Stań (Pogoń Bełchów), Kacper Sobczak (Pogoń Bełchów), Bartosz Zaręba (Sokół Regnów), Agata Gwiazdowicz (Sokół Regnów), Krzysztof Jędrzejczak (Sokół Regnów), Damian Bieńkowski (Sokół Regnów), Karol Lipski (Juvenia Wysokienice), Sebastian Karcz (Juvenia Wysokienice), Szymon Góraj (Juvenia Wysokienice), Tomasz Łopatka (Juvenia Wysokienice), Szymon Karalus (Dar Placencja), Michał Świechowski (Dar Placencja), Tymoteusz Kosiorek (Dar Placencja), Łukasz Wesołek (Dar Placencja), Maciej Zagawa (Dar Placencja), Wiktor Foks (Macovia Maków), Szymon Grublewski (Macovia Maków), Paweł Kołaczek (Macovia Maków), Szczepan Gołota (Białka Biała Rawska), Dawid Siekiera (Olimpia Chąśno), Gabriel Myszewski (Olimpia Chąśno)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.