Najlepsi strzelcy: Nowa Sól – Młodzik

własne

W lidze młodzików w Nowej Soli o zwycięstwo walczyli dwaj gracze rezerw Korony Wschowa: Adrian Konradowski i Gracjan Piekarczyk. Wygrał ten pierwszy, jednak obydwaj zdecydowanie wyprzedzili rywali.

Strzelcy:

36 – Adrian Konradowski (Korona II Wschowa)

35 – Gracjan Piekarczyk (Korona II Wschowa)

21 – Wiktor Ciesielski (UKS Sokół Ciosaniec)

18 – Wojciech Nachaj (Avia Siedlnica)

14 – Radosław Woźniak (Błękitni Lubięcin)

13 – Eryk Pawlak (GKS Siedlisko), Gracjan Dykta (Kora Niedoradz)

12 – Dawid Filarski (Korona II Wschowa), Bartosz Malcher (UKS Sokół Ciosaniec)

11 – Tobiasz Gulpinar (Liwno Zabór)

10 – Oliwier Uruski (GKS Siedlisko), Karol Brach (Korona II Wschowa), Patrycja Zielińska (Czarni Rudno)

9 – Marcel Piórkowski (UKS Sokół Ciosaniec)

7 – Wiktor Bogdanów (Korona II Wschowa), Patryk Ciesielski (UKS Sokół Ciosaniec)

6 – Filip Czyżowski (Czarni Rudno)

5 – Konrad Kołpaczek (GKS Siedlisko), Kacper Rytwiński (GKS Siedlisko), Bartosz Król (UKS Sokół Ciosaniec)

4 – Mateusz Kulewicz (GKS Siedlisko), Sebastian Sowiński (Avia Siedlnica), Marcel Badecki (Czarni Rudno), Karol Romaszko (Błękitni Lubięcin)

3 – Kacper Głowacki (GKS Siedlisko), Szymon Tycholis (GKS Siedlisko), Bartosz Sidorczuk (UKS Sokół Ciosaniec), Maciej Krawiec (Avia Siedlnica), Dominik Radłowski (Czarni Rudno), Patrycja Kazimierska (Czarni Rudno), Michał Karacz (Błękitni Lubięcin), Aleksander Konieczny (Liwno Zabór), Jakub Koropatnicki (Liwno Zabór)

2 – Kamil Niemchwiadowicz (GKS Siedlisko), Hubert Kępkowski (GKS Siedlisko), Marcin Kamiński (Korona II Wschowa), Wiktoria Ciesielska (UKS Sokół Ciosaniec), Miłosz Wegiera (Avia Siedlnica), Karol Kurniczak (Avia Siedlnica), Sławomir Krawczyk (Czarni Rudno), Maciej Dylczak (Kora Niedoradz), Mateusz Ludwiczak (Kora Niedoradz), Karol Jędraszak (Kora Niedoradz), Piotr Korba (Liwno Zabór)

1 – Kacper Przybylski (GKS Siedlisko), Tomasz Szydło (GKS Siedlisko), Oskar Guldziński (GKS Siedlisko), Emil Siwek (GKS Siedlisko), Mikołaj Kozelka (Korona II Wschowa), Daniel Heintze (Korona II Wschowa), Jakub Zyberski (UKS Sokół Ciosaniec), Bartosz Dydyna (UKS Sokół Ciosaniec), Kacper Wawrzyniak (UKS Sokół Ciosaniec), Kamil Ratajczak (UKS Sokół Ciosaniec), Paweł Rozynek (UKS Sokół Ciosaniec), Adam Kałużny (Avia Siedlnica), Adam Matyla (Avia Siedlnica), Jakub Matyla (Avia Siedlnica), Hubert Stępień (Czarni Rudno), Wojciech Skowron (Czarni Rudno), Kamil Ludwiczak (Kora Niedoradz), Martyna Lewandowska (Kora Niedoradz), Mateusz Boczek (Kora Niedoradz), Bartosz Banach (Kora Niedoradz), Adam Kucharski (Błękitni Lubięcin), Robert Pietrzak (Błękitni Lubięcin), Michał Woźny (Błękitni Lubięcin), Adrian Zarek (Błękitni Lubięcin), Szymon Wójcik (Liwno Zabór), Marcel Masternak (Liwno Zabór)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.